mobile webchat

content

Nasıl Üye Olabilirim?

​Halkbank Mobil’i kullanmak çok kolay !

Halkbank Mobil Bankacılığı kullanmaya başlamak için, İnternet Şubesi'ne üye olmanız yeterlidir.

Mobil Bankacılık üzerinden işlemlerini kolayca her yerden yapabilmeniz için Halkbank Mobil uygulamasını indirmeniz yeterli. iPhone, Android platformalarında yer alan Halkbank Mobil uygulamasını uygulama marketlerinden kolayca indirebilirsiniz.

​İnternet Şubesi üyesi iseniz;

Iphone ve android cep telefonları için uygulama marketlerinden Halkbank Mobil’i indirerek, müşteri numaranız, parolanız ve tek kullanımlık şifreniz ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

​İnternet Şubesi üyesi değilseniz;

Bankamıza ait kredi kartınız, Bank24 kartınız veya Bank24 Jet kartınız var ise; www.halkbank.com.tr web sitesinde yer alan “Kartla Giriş” adımı ile kart bilgilerinizi kullanarak kolayca internet parolanızı alabilirsiniz.

Bankamıza ait kredi kartınız, Bank24 kartınız veya Bank24 Jet kartınız bulunmuyor ise; Nüfus cüzdanınız ve ikinci bir kimliğiniz (ehliyet, paso, resimli kurum kartı vb.) ile birlikte Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi'ni imzalamanız için sizleri dilediğiniz Halkbank Şubesi'ne bekliyoruz...

Halkbank Mobil ile ilgili dilediğiniz her konuda 365 gün/24 saat hizmet veren 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayarak yardım alabilirsiniz.

KURUMSAL BİREYSEL