mobile webchat

Genel Müdür Yardımcıları ve Grup Başkanları

 • chapter

  Yalçın MADENCİ

  Kurumsal ve Ticari Pazarlama

  1977 yılında İstanbul’da doğdu. Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. 1999 yılında Türkiye Halk Bankası AŞ’de başladığı kariyer hayatının tamamını Bankamızda Uzman, Kıdemli Uzman, Yönetmen, Ticari Şube Müdürü, Bölüm Müdürü ve Daire Başkanı olarak sürdüren Madenci, 11.06.2019 tarihinden itibaren Bankamız Kurumsal ve Ticari Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

 • chapter

  Hasan TUNCAY

  Perakende Bankacılık

  1967 yılında Ankara’da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Pamukbank TAŞ’da Müfettiş ve Yönetici olarak görev yaptı. 2004 yılından bu yana Türkiye Halk Bankası AŞ’de Şube Müdürü, Daire Başkanı, Kurumsal ve Ticari Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunan Tuncay, 31.05.2019 tarihinden itibaren Perakende Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

 • chapter

  İlhan BÖLÜKBAŞ

  Kredi Tahsis ve Yönetimi

  1971 yılında doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Vakıfbank’da Mali Analist Yardımcısı olarak başladığı kariyerine, ING Bank AŞ ve ICBC Bank’da Müfettiş Yardımcısı, Müfettiş, Müdür, Bölüm Başkanı ve Grup Başkanı gibi yöneticilik pozisyonlarında devam etti. 2014-2016 yılları arası Ziraat Finansal Kiralama AŞ’de Genel Müdür Yardımcılığı, 2016-2017 yılları arasında da Ziraat Katılım Bankası AŞ’de Bölüm Başkanı olarak görev aldı. 2017 itibariyle Türkiye Halk Bankası AŞ’de Daire Başkanlığı görevini üstlenen Bölükbaş, 11.06.2019 tarihinden itibaren de Bankamız Kredi Tahsis ve Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

 • chapter

  Ergin KAYA

  Operasyonel İşlemler ve Destek Hizmetleri

  1970 yılında Artvin’de doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Türkiye Halk Bankası AŞ’de Müfettiş Yardımcısı, Müfettiş, Bölüm Müdürü, Daire Başkanı, Operasyonel İşlemler ve Bilgi Teknolojilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunan Kaya, 31.05.2019 tarihinden itibaren Operasyonel İşlemler ve Destek Hizmetlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

 • chapter

  Yusuf Duran OCAK

  Finansal Yönetim ve Planlama

  1966 yılında Kadirli Osmaniye’de doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu. Türkiye Halk Bankası AŞ’de Müfettiş Yardımcısı, Müfettiş, Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı ve Daire Başkanı görevlerinde bulunan Ocak, 18.07.2017 tarihinden itibaren Bankamız Finansal Yönetim ve Planlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

 • chapter

  Serdar SÜRER

  Hazine Yönetimi ve Uluslararası Bankacılık

  1972 yılında İstanbul’da doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. 2002 yılından bu yana Türkiye Halk Bankası AŞ’de Para ve Sermaye Piyasaları Yönetmeni, Bölüm Müdürü ve Hazine Yönetimi Daire Başkanı olarak görev yapan Sürer, 2017 yılında Halk Yatırım Menkul Değerler AŞ’ye Genel Müdür olarak atandı. 08.07.2019 tarihinden itibaren Türkiye Halk Bankası AŞ’de Hazine Yönetimi ve Uluslararası Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

 • chapter

  Celal CANDAN

  Kredi Risk İzleme ve Yasal Takip

  1970 yılında Konya’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra serbest avukatlık yaptı. Sırasıyla Vakıfbank Anadolu Yakası Hukuk İşleri Müdürlüğü, Halk Leasing Yönetim Kurulu Üyeliği, Halk Emeklilik Yönetim Kurulu Üyeliği ve Halkbank Kredi Risk Tasfiye Daire Başkanlığı görevlerini üstlendi. 22 Eylül 2020 tarihinden itibaren Halkbank Kredi Risk İzleme ve Yasal Takip Genel Müdür Yardımcılığı görevini vekaleten yürüten Candan, evli ve üç çocuk babasıdır.

 • Grup Başkanları

 • chapter

  Olcay DOĞAN

  İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı

  1970 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Bankacılık ve Finans Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. 1994 yılında Türkiye Halk Bankası AŞ’de Müfettiş olarak başladığı çalışma yaşamının tamamını Bankamızda Başmüfettiş, Ticari Şube Müdürü ve Daire Başkanı görevlerinde sürdüren Doğan, 31.05.2019 tarihinden itibaren de İnsan Kaynakları Grup Başkanı olarak görev almaktadır.
   

 • chapter

  Mehmet Zihni GÜVENER

  İç Sistemler Grup Başkanlığı

  1972 yılında Aksaray’da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 1995 yılında başladığı Pamukbank TAŞ’da Müfettiş ve Yönetici olarak görev yaptı. 2004 yılından itibaren Türkiye Halk Bankası AŞ’de Bölüm Müdürü, Ticari/Kurumsal Şube Müdürü ve Daire Başkanı pozisyonlarında görev üstlenen Güvener, 31.05.2019 tarihinden itibaren de Bankamız İç Sistemler Grup Başkanlığı görevini yürütmektedir.

 • chapter

  Olcay ATLIOĞLU

  Bilgi Teknolojileri Grup Başkanlığı

  1974 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği bölümünde lisans ve yüksek lisansını tamamladı. 1994 yılında Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak başladığı çalışma hayatına sırasıyla BİMA Yazılım, BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Fortis Bank (Dışbank)’ta devam etti. Turkcell ve Turkcell Teknoloji bünyesinde 10 yıl yöneticilik yapan Atlıoğlu, 2016 yılında Etiya’daki Direktör görevinin ardından 2017 yılında Halkbank Ailesi’ne katıldı. Halkbank Bilgi Teknolojileri’nde Teknolojik Mimari Yönetimi Daire Başkanlığı görevini 3,5 yıl sürdüren Atlıoğlu, hali hazırda Vekaleten Bilgi Teknolojileri Grup Başkanı olarak görevine devam etmektedir. Atlıoğlu, evli ve bir çocuk babasıdır.

KURUMSAL BİREYSEL